Hakkari İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımında Son Gün
Ana Sayfa Sözleşmeli Personel Alımı 10 Şubat 2017 08:56:53

Hakkari İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımında Son Gün

Hakkari İl Özel İdaresi, geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden Sözleşmeli personel alım ilanını yayınlamıştı. İlana başvurular bugün sona eriyor.

Hakkari İl Özel İdaresi, İl Özel İdaresi Kanununun 36’ ncı maddesi çerçevesinde; 5393 sayılı Belediyeler Kanununun 49. maddesi gereğince kadro karşılığı teknik hizmetler sınıfında tam zamanlı 11 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden yayınlanan ilana başvuru süreci bugün bitiyor. İlana dair tüm detaylar haberimizde verilmiştir.

ALINACAK PERSONEL:

Mühendis (İnşaat), Harita Mühendisi, Harita Mühendisi, Mühendis (ElektrikElektronik), Maden Mühendisi, Şehir Planlayıcısı, Ziraat Mühendisi (Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü), İnşaat Teknikeri pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

GEREKLİ BELGELER:

Diploma Fotokopisi, Yerleşim Yeri Beyanı, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, İş Talep Formu, 2 Adet vesikalık fotoğraf, 2014 veya 2016 KPSS Sonuç Belgesi ile başvuru yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Türk Vatandaşı olmak, Öğrenim şartlarını taşımak, Üniversitelerin “Unvanı ile ilgili” bölümünden mühendislik fakültesinden ve teknikerlik yüksekokuldan mezun olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Adli sicil kaydı temiz olmak, Erkek adayların askerliğiyle ilişiği bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya özrü bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kuruluşundan Emeklilik ve Yaşlılık aylığı alıyor olmamak, İl Özel İdaresinin görevli diğer personellerin çalışma şartlarına ve mesaisine uymayı kabul etmek, İlimizde, şantiye ve her türlü arazi şartlarında çalışmayı ve 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanunun 5. maddesinde “İl Özel İdaresinin görev alanı İl sınırını kapsar” hükmüne istinaden İlimize bağlı 3 ilçenin herhangi birinde İl Özel İdaresince gerek görülmesi halinde çalışmayı kabul ve taahhüt etmek, Maliye Bakanlığı tarafından belirlenen, Mahalli İdare Sözleşmeli Personel Ücret Tavanları limitleri dahilinde, İl Özel İdaresinin belirleyeceği ücreti kabul etmek, 2014 ve 2016 yılı KPSS puanı Mühendisler için (P3) 55 ile Tekniker için (P93) 55 ve üzeri olmak şartlarına sahip personel alınacaktır.

ÖZEL ŞARTLAR:

İlin Coğrafi yapısını bilmek, sağlık durumunun arazide çalışmaya uygunluğunu sağlık raporuyla belgelemek, Şantiye şartlarında çalışmayı ve görev yapacakları İl ve İlçe merkezinde ikamet etmeyi kabul etmek ve bu şartlarda çalışmaya engel hali bulunmamak, Mesleki iş tecrübesine sahip olmak gibi özel şartlara sahip olmaları gerekiyor.

Hakkari İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları, 06 Şubat 2017 tarihinde başlayan başvurular 10 Şubat 2017 (bugün) Saat 17:00′de sona eriyor. İlana başvurular Hakkari İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü adresinden yapılacaktır.

Sınava Gireceklerin Açıklanma Tarihi : 13 Şubat 2017 Sözlü/Mülakat Sınav Yeri :Hakkari İl Özel İdaresi Meclis Toplantı Salonu Sözlü/Mülakat Sınav Tarihi ve Saati : 15 Şubat 2017 Çarşamba Saat 09:30‘da yapılacak.

İlanın Detayları İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.