Hakkari İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor
Ana Sayfa Sözleşmeli Personel Alımı 4 Şubat 2017 15:20:14

Hakkari İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Hakkari İl Özel İdaresi , Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayınlamış olduğu ilana göre toplamda 11 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Hakkari İl Özel İdaresi tarafından verilen ilana göre teknik hizmetler sınıfında istihdam edilmek üzere tam zamanlı 11 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Devlet Personel Başkanlığı internet sitesinde 2 Şubat 2017’de yayınlanan ilana , Altta bölümleri yazan Önlisans 2 Yıllık Yüksekokul Mezunları ve Fakültelerin 4 Yıllık Lisans mezunu adaylar başvurabilirler.

ADAYLARDA ARANILAN ŞARTLAR

Hakkari İl Özel İdaresi tarafından verilen ilana başvurabilmek için  Türk Vatandaşı olmak,  Öğrenim şartlarını taşımak, Üniversitelerin “Unvanı ile ilgili” bölümünden mühendislik
fakültesinden ve teknikerlik yüksekokuldan mezun olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adayların askerliğiyle ilişiği bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya özrü bulunmamak , Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kuruluşundan Emeklilik ve Yaşlılık aylığı alıyor olmamak, İl Özel İdaresinin görevli diğer personellerin çalışma şartlarına ve mesaisine uymayı kabul etmek, 2014 ve 2016 yılı KPSS puanı Mühendisler için (P3) 55 ile Tekniker için (P93) 55 ve üzeri olmak gibi koşulların sağlanması gerekiyor.

ÖZEL ŞARTLAR

Adaylarda aranılan şartlar dışında birde özel şartlar verilmiştir. İlin Coğrafi yapısını bilmek, sağlık durumunun arazide çalışmaya uygunluğunu sağlık raporuyla belgelemek, Şantiye şartlarında çalışmayı ve görev yapacakları İl ve İlçe merkezinde ikamet etmeyi kabul etmek ve bu şartlarda çalışmaya engel hali bulunmamak ve Mesleki iş tecrübesine sahip olmak.

BAŞVURULAR

Hakkari İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne yapılacak başvurular 6 Şubat 2017’de başlayıp , 10 Şubat 2017 tarihine kadar sürecektir. Sınava girecek adayların listesi 13 Şubat 2017 tarihinde açıklanacak ve Sözlü/Mülakat Sınavı 15 Şubat 2017 tarihinde yapılacaktır.

Müracaatlar Hakkari İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne, ilk müracaatta istenen belgelerle birlikte elden yapılacaktır. İstenen şartlara haiz olup, başvurusu kabul edilen ve onaylanan bütün adaylar mülakat/sözlü sınavına çağrılacaktır. Sınav komisyonu sınavın iptaline veya ertelenmesine yetkilidir. Sınav sonunda belirlenen adayların sözleşmeli olarak göreve başlaması veya başlatılmaması İdarenin yetkisindedir. Sınava müracaat tarihinden önce ve geçmişte İdaremizde çalışmak üzere müracaatta bulunmuş olanların daha önceki müracaatları geçerli değildir.

İlanın detayları ve başvuru bilgileri için TIKLAYINIZ

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.