Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

22 Temmuz 2015 Çarşamba, 22:00
Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Hacettepe Üniversitesi alım yapacak olup toplamda 107 kişilik bir kadro ayırmıştır.Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015


Hacettepe Üniversitesi alım yapacak olup toplamda 107 kişilik bir kadro ayırmıştır. 107 kişilik kadronun 90 kişisini hemşirelere ayırmış olan Hacettepe Üniversitesi 90 kişiyi de 60 – 30 olmak üzere ikiye bölmüştür. Yapılacak olan alımlar ise şu şekilde olacaktır.

– HEMŞİRE: 90 Kişi,
– UZMAN TABİP: 1 Kişi,
– ECZACI: 2 Kişi,
– SAĞLIK TEKNİKERİ: 11 Kişi,
– MÜHENDİS: 2 Kişi,
– PSİKOLOG: 1 Kişi.

Verilen unvanlardan sadece Uzman Tabip ve Eczacı için KPSS şartı aranmamaktadır. Diğer tüm unvanların KPSS P3 puan türüne sahip olmaları gerekmektedir. Aksi halde alım işlemi gerçekleştirilmeyecektir.

ŞARTLAR

– Türk vatandaşı olmak,
– Erkek adaylar için askerlikle ilgili olmamak,
– 1980 sonrasında doğmuş olmak,
– Herhangi bir sağlık sorununun olmaması,
– Haftalık 40 saate yakın çalışmayı kabul edecek,
– Herhangi bir akıl sağlığının bulunmaması aranan şartlar arasında yer almaktadır.

 BAŞVURU

Lisans mezunları için 2014 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türüne, ön lisans mezunları için KPSSP93, (üst öğrenimi bitirip alt öğrenime başvuracak adayların KPSSP3) puan türlerine bakılacaktır. Adayların başvurularını C Katı İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne nüfus cüzdanı ve fotokopisi, diplomalarının ve/ veya geçici mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi, KPSS sonuç belgesi (internet ortamında alınan sonuç belgesi yeterlidir), erkek adaylar için terhis belgesinin aslı ve fotokopisi ile birlikte gazetedeki ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde şahsen yapmaları gerekmektedir.

Diğer tüm detaylar içinse kılavuzu inceleyebilir ve daha fazla bilgiyi alabilirsiniz.

İlanın tam metni için tıklayın.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.