Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanında Son Günler
Ana Sayfa Sözleşmeli Personel Alımı 9 Şubat 2017 12:04:56

Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanında Son Günler

Hacettepe Üniversitesi,Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden Sözleşmeli personel alım ilanını yayınlamıştı. İlana başvuru sürecinde zaman daralıyor.

Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü, geçtiğimiz günlerde bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda Sözleşmeli personel alım ilanını yayınladı. Ocak ayında yayınlanan ilana başvurular 11 Şubat 2017 tarihinde sona eriyor.

Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden yayınlanan Sözleşmeli alım ilanında adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde bulunan şartlara sahip olmaları gerekiyor. İlana kimler başvurabilir?

ALINACAK PERSONEL:

38 Hemşire, 1 Diyetisyen, 7 Sağlık Teknikeri, 10 Programcı ,11 Çözümleyici pozisyonlarında personel alımı yapılacaktır.

GEREKLİ BELGELER:

Nüfus cüzdanı ve fotokopisi, Diploma veya geçici mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi ile başvuru yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olanlar, KPSSP3 ve KPSSP93 puan türüne sahip olanlar, Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmayanlar, Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmayanlar, 01.01.1982 ve sonrası doğumlu olanlar, 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü olmayanlar, Alım yapılacak branşta belirlenen fakülte veya yüksekokullardan mezun olanlar, Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul edenler, Başvuru yapacak adayların son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4-B) olarak çalışmamış olanlar şartlarına sahip personel alınacak.

Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanına Başvurular, 11 Şubat 2017 tarihi mesai bitimine kadar devam ediyor. Başvurular “Hacettepe Üniversitesi C Katı İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne” yapılacaktır.

İlanın Detayları İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.