GTHB Sözleşmeli Personel Alımında Son Günler

T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden Sözleşmeli personel alım ilanını yayınladı. Yayınlanan ilana başvurularda son günlere gelindi.

DPB tarafından yayınlanan ilanda, Şırnak Zirai Karantina Müdürlüğü’nde ve Habur Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere 3 adet Sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

ALINACAK PERSONEL:

1 Ziraat Mühendisi ve 2 Veteriner Hekim alımı yapılacaktır.

GEREKLİ BELGELER:

Başvuru dilekçesi, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, KPSSP3 (doğrulama kodu bulunan) puanını gösteren sınav sonuç belgeleri, Diploma veya geçici mezuniyet belgelerinin fotokopisi, 2 Adet vesikalık fotoğraf (son 6 ayda çekilmiş), Sağlık Raporu ( Tam Teşekküllü Hastaneden), Sabıka Kaydı, Erkek Adaylar için askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge ile başvuru yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak, Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşı doldurmamış olmak, Erkek adaylar için, askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Asil ve yedek olarak Müdürlüğümüze yerleştirilen adaylara Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılacak ve sözleşme bu soruşturma sonucuna bakılarak imzalanacak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53’üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak şartlarına sahip Sözleşmeli Personel alımı yapılacaktır.

Ziraat Mühendisi Alım İlanı ve Detaylar İçin TIKLAYIN.

Veteriner Hekim Alım İlanı ve Detaylar İçin TIKLAYIN.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir