Giresun Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

22 Şubat 2016 Pazartesi, 10:19

Giresun Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Merkezi tarafından verilen ilana göre sözleşmeli personel alımı yapılacağı ilan edildi. Giresun Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Merkezi tarafından verilen ilana göre sözleşmeli personel alımı yapılacağı ilan edildi. Giresun Üniversitesi 2014 KPSS puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyona toplam 1 (bir) adet sözleşmeli hemşire alınacaktır.

Giresun Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 ilanına başvuracak kişilerde 2014 KPSS (B) grubu; Lisans mezunları için KPSSP3, Ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puan sırası esas alınacaktır. Alınacak personel 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi uyarınca, sözleşmeli olarak istihdam edilecektir. Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde fesih edilecektir

ALINACAK PERSONEL

Hemşire: 1 Kişi

ŞARTLAR

–  Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olmak (Yeteri kadar başvuru olmadığı takdirde Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunlarının başvurusu da işleme alınacaktır)
–   yoğun bakım sertifikasına sahip olmak veya belgelendirmek kaydıyla en az 1 yıl yoğun bakım deneyimi sahibi olmak. (Yeteri kadar başvuru olmadığında sertifika veya deneyim sahibi olmayanların da başvurusu işleme alınacaktır.)

–  657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

–  Gece nöbeti tutmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmamak.
–  Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.


Giresun Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 ilanı için başvurular 22 Şubat 2016 tarihi itibariyle başlamış olup son başvuru tarihi 7 Mart 2016’dır. Sonuçlar ise 10 Mart 2016 tarihinde üniversitesi resmi internet adresinde açıklanacaktır.  Alınacak pesonel 22 Mart 2016 tarihinde göreve başlayacaktır.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.