Eskişehir İnönü Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Sözleşmeli Personel Alıyor
Ana Sayfa Sözleşmeli Personel Alımı 13 Şubat 2017 10:29:21

Eskişehir İnönü Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Sözleşmeli Personel Alıyor

Eskişehir İnönü Belediyesi, Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden Sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

İnönü Belediye Başkanlığı, bünyesinde görevlendirilmek üzere 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi gereğince tam zamanlı sözleşmeli teknik personel alımı yapılacaktır.

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayınlanan personel alımlarında adayların 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartlara sahip personel alınacaktır. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

İnşaat Mühendisi alımı yapılacaktır.

GEREKLİ BELGELER:

Başvuru dilekçesi, Öğrenim durum belgesi fotokopisi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Fotoğraf(2 adet), Özgeçmiş CV, İkamet belgesi(İnönü İlçe sınırları içerisinde ikamet etme şartı), Sağlık raporu ile başvuru yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak, 4 Yıllık üniversitelerin Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu olmalıdır, Başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak, Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis ve 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve satımlara fesat karıştırma, devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak şartlarına sahip olmaları gerekiyor.

İnönü Belediyesi Personel Alımı Başvuruları, 13 Şubat 2017 – 27 Şubat 2017 tarihleri arasında saat 17.00‘ ya kadar İnönü Belediye Başkanlığı Personel Şefliği’ ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Diğer başvurular kabul edilmeyecektir.

Sınav Tarihi ve Yeri; Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır. Sözlü sınav tarihi 28 Şubat 2017 günü saat 14.00’ de Belediye Dairesinde yapılacaktır. Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Sözlü sınav sonucunu kazanan Belediyemiz ilan panosunda ilan edilecektir.

İnönü Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı ve Detaylar İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.