Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

25 Nisan 2016 Pazartesi, 16:43
Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Ege Üniversitesi DPB aracılığı ile vermiş olduğu yeni ilanında sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu Ege Üniversitesi DPB aracılığı ile vermiş olduğu yeni ilanında sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlarında birçok kişiye iş verecek olan Ege Üniversitesi Rektörlüğü sağlık alanında bu alımlarını yapacaktır. Toplamda 5 kişilik alım yapmayı hedefleyen Ege Üniversitesi alımları ile ilgili olarak da birçok şart ve kriter vermiştir. Bunların yerine getirilmesini isteyen Ege Üniversitesi bu şartların yerine getirilmemesi halinde alımlarını yapmayacaktır.

ALINACAK PERSONEL

Hemşire Alımı : 4 Kişi (Döner Sermayeden)
 Hemşire Alımı : 1 Kişi (Özel Sermayeden)

ŞARTLAR

– Türk vatandaşı olmak,
– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
– Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,
– Görevine engel bir hastalığının bulunmaması,
– 2014 yılı KPSS(B) grubu sınavından Lisans mezunları için KPSS(P3), Ön Lisans mezunları içinse KPSS(P93) puanına sahip olmak,
– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli aylığı almıyor olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 ilanına başvuruda bulunmak isteyenlerin ilanın gazete yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde (mesai sonuna kadar) Kurumumuza aithttp://www.ege.edu.tr web adresinde bulunan örnek başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Hastanemiz Sözleşmeli Personel Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.Daha fazla bilgi almak isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilir ve kılavuz üzerinden detayları öğrenebilirler.

Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.