Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

25 Kasım 2015 Çarşamba, 22:21
Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Dokuz Eylül’ün yeni verdiği ilan ile üniversitesinin hastanesine çok sayıda sözleşmeli personel alacağını açıkladı.

Dokuz Eylül’ün yeni verdiği ilan ile üniversitesinin hastanesine çok sayıda sözleşmeli personel alacağını açıkladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesine alım yapılacağı için alınacak olan personel de sağlık personeli olacaktır. Dokuz Eylül Üniversitesi alımlara yönelik birçok bilgi verirken aynı zamanda vermiş olduğu şartlarında yerine getirilmesini istemektedir. Sadece şartlarını yerine getirecek olan kişileri alacak olan Dokuz Eylül Üniversitesi aşağıda verdiğimiz ilanlara başvuru imkanı verecektir.

ALINACAK PERSONEL

– Hemşire alımı : 25 Kişi.

ŞARTLAR

– Lisans mezunu olmak,
– 10.07.2009 tarih 5917 Sayılı Kanunun 47. maddesi gereğince son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4B) olarak çalışmamış olması,
– 2014 KPSSP3 puan türünden puana sahip olmak,
– Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,
– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan maaş almıyor olmak,
– Nöbet usulünde çalışmaya uygun olmak ilk aranan şartlardır.

BAŞVURU


Bu ilanın gazetede yayınlandığı 20/11/2015 tarihinden itibaren 07/12/2015 tarihi mesai bitimine kadar nüfus cüzdan fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, SGK hizmet dökümü, bir fotoğraf ve askerlik terhis belgesi ile birlikte Üniversitemizin web sayfasında yayınlanan ekli başvuru dilekçesini doldurarak Hastanemiz İnsan Kaynakları Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

KPSS Puan sıralaması, başvuru süresinin bitiminden itibaren en geç 5 iş günü içinde www.deu.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilanlar tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca adaylara tebligat yapılmayacaktır. Kişilerin göreve başlatılabilmesi için talep edilen belgeler de www.deu.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

Daha fazla bilgi almak isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilir ve kılavuz üzerinden bilgi alabilirler.

Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayın.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.