Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Sekreter Alımı 2016

05 Şubat 2016 Cuma, 10:25

Dışişleri Bakanlığı , Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile verdiği ilana göre boş bulunan sözleşmeli sekreter personel kadrosu için alım yapacağını duyurdu. Dışişleri Bakanlığı , Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile verdiği ilana göre boş bulunan sözleşmeli sekreter personel kadrosu için alım yapacağını duyurdu. Alınacak personel Singapur Büyükelçiliğinde çalışacak ve Türk uyruklu olmak zorunda.

Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Sekreter Alımı 2016 ilanına başvurmak isteyen kişiler için birçok başvuru şartı koyulmuş. Bu özelliklerin hepsin taşıyorsanız sizde bu ilana başvurabilirsiniz. Alınacak personel sayısı, başvuru şartları ve istenilen belgelerle ilgili tüm detayları merak ediyorsanız cevabı yazımızda.

ALINACAK PERSONEL

– Sekreter : 1 Kişi

ŞARTLAR

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– Sınav tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış olmak,

– En az lise veya dengi okulları ile bu okullarla eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış yabancı okullardan mezun olmak,

– Kamu haklarından yoksun bulunmamak,

– Bilgisayar kullanabilmek.

BAŞVURULAR

Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Sekreter Alımı 2016 ilanına başvurular en geç 23.02.2016, Salı günü mesai bitimine kadar Büyükelçiliğimizin 2 Shenton Way SGX Tower 1, #10-03 Singapore 068804 adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün 09:30 – 18:00 saatleri arasında) şahsen yapılabilir. Postayla yapılan başvurularda meydana gelebilecek gecikme ve kayıplardan Büyükelçiliğimiz sorumlu değildir.

İlanın tam metni için buraya tıklayınızYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.