Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Arşiv Personeli Alımı 2016

12 Şubat 2016 Cuma, 08:34

Dışişleri Bakanlığı sözleşmeli personel alımlarına devam ediyor. Dışişleri Bakanlığı mülakatla sözleşmeli arşiv personeli alınacaktır. Dışişleri Bakanlığı sözleşmeli personel alımlarına devam ediyor. Dışişleri Bakanlığı mülakatla sözleşmeli arşiv personeliı alınacaktır. Dışişleri Bakanlığı, Yurt dışında bulunan konsolosluklara sözleşmeli personel alımları devam ederken şimdi de arşiv personeli alımı için ilana çıktı.Sınav, mülakat sınavı olmak üzere tek aşamalı olarak gerçekleştirilecektir. Mülakat sınavı, 21-22 Mart 2016 tarihinde Ankara’da yapılacaktır.

Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Arşiv Personeli Alımı 2016 ilanı için KPSS’nin ilgili puan türünden en az 60 almış olmak gerekmektedir. Ayrıca aşağıda vereceğimiz linkte belirtildiği üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

ALINACAK PERSONEL

– Arşiv Personeli: 9 kişi

ŞARTLAR

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinin (A) fıkrasının 4.,5.,6. ve 7. bendinde belirtilen genel şartları haiz olmak;
– Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak;
– Herhangi bir kamu kurum veya kuruluşunda 4/B’li olarak çalışıyor olmamak. 

Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Arşiv Personeli Alımı 2016 için başvurular 22 Şubat-4 Mart 2016 tarihleri arasında Bakanlığın https://sinav.mfa.gov.tr adresli internet sitesi üzerinden elektronik ortamda ve adaylarca temin edilecek olan e-devlet şifresi ile yapılacaktır.

İlanın tam metni için buraya tıklayınızYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.