Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

20 Haziran 2016 Pazartesi, 15:33
Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü'ne bağlı Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’ne bağlı Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. 

Devlet Personel Başkanlığı tarafından ilan edilen alıma göre 3(üç) adet sözleşmeli bale sanatçısı alımı yapılacaktır. 


ALINACAK PERSONEL

– Sözleşmeli Bale Sanatçısı: 3 Kişi

ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER


– Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.
-Yükseköğretim Kurumu bünyesinde bale eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıf olmaları

İSTENİLEN BELGELER

1- Diploma Örneği,
2- 2 adet Fotoğraf,
3- Nüfus Cüzdan Fotokopisi,
4- Dilekçe


Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı için başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 27 Haziran 2016’dır. İlana şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapılabilir. İlanın tam metni için TIKLAYINIZ.

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.