Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı

10 Haziran 2016 Cuma, 11:06
Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü'ne bağlı Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’ne bağlı Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. 

Devlet Personel Başkanlığı tarafından ilan edilen alıma göre bir adet sözleşmeli sanatçı alımı yapılacaktır. Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli Koro Sanatçısı (Bas) alınacaktır.


ALINACAK PERSONEL

– Sözleşmeli Sanatçı : 1 Kişi

ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER


– Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.
-Yükseköğretim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıf olmaları

İSTENİLEN BELGELER

1- Diploma Örneği,
2- 2 adet Fotoğraf,
3- Nüfus Cüzdan Fotokopisi,
4- Dilekçe


Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı 2016 ilanı için başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 14 Haziran 2016’dır. İlana şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapılabilir.

İlanın tam metni için TIKLAYINIZ.

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanlarından haberdar olmak için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilirsiniz.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.