Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı 2016

11 Nisan 2016 Pazartesi, 09:42
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü 11 Nisan 2016 tarihi itibariyle verdiği ilana göre Sözleşmeli Asistan ve Stajyer Hava Trafik Kontrolörü Alacağını Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile duyurdu.Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü 11 Nisan 2016 tarihi itibariyle verdiği ilana göre Sözleşmeli Asistan ve Stajyer Hava Trafik Kontrolörü Alacağını Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile duyurdu.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü vermiş olduğu ilanında toplamda 65 kişilik alım yapacağını ilan etti. Alınacak personeller sözleşmeli olarak DHMİ Taşra birimlerinde görev yapacaklardır.

ALINACAK PERSONEL
– Asistan Hava Trafik Kontrolörü: 5 Kişi, 
– Stajyer Hava Trafik Kontrolörü: 60 Kişi.

GENEL ŞARTLAR
– T.C vatandaşı olmak,
– 4 yıllık fakülteden mezun olmak,
– Herhangi bir suçtan hapis cezası almamış olmak aranan genel şartlar arasında yer almaktadır.
Üstte yer alan pozisyonlar için KPSS de 70 puan alma şartı bulunmaktadır. KPSS puanı bu puanın altında olanların alımları gerçekleştirilmeyecektir. 05-06 Temmuz 2014 tarihlerinde yapılan KPSS sınavı esas alınacaktır.

BAŞVURU
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünce duyurulan pozisyonların sayısının 5 (Beş) katı kadar aday KPSSP3 puanı en yüksekten başlamak üzere bilgisayar destekli seçme programı sınavına veya yazılı yarışma sınavına çağırılacaktır. Söz konusu açıktan atama ile atanması öngörülen pozisyonlardan şartların uymaması nedeniyle atama yapılamaması halinde sıradaki adaya hak tanınacaktır. Adaylar; Bilgisayar destekli seçme programı sınavı veya yazılı sınavlarda almış oldukları puan sırasına göre sözlü sınava çağırılacaktır. Sınava girmek isteyen adaylar; Genel Müdürlükten veya Web sitesinden www.dhmi.gov.tr temin edecekleri Aday Başvuru Formu’nu doldurarak, aşağıdaki belgelerle birlikte 12/04/2016-28/04/2016 tarihleri arasında DHMİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığında olacak şekilde şahsen veya posta yoluyla başvuracaklardır. Postadaki gecikmelerden dolayı kuruluşumuz sorumlu olmayacaktır.

Daha fazla bilgi almak isteyenler kılavuzu inceleyebilir ve daha detaylı bilgiye sahip olabilirler.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx?ID=430006de-6311-48cc-bce1-1e53fdde8514Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.