Bozok Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

23 Aralık 2015 Çarşamba, 19:51

Sözleşmeli personel alımı yapan üniversitelerimizden birisi olan Bozok Üniversitesi 2016 yılına girerken yeni alımlarına devam ediyor.

Sözleşmeli personel alımı yapan üniversitelerimizden birisi olan Bozok Üniversitesi 2016 yılına girerken yeni alımlarına devam ediyor. Özellikle alımlarında birden fazla kişiyi değerlendirecek olan Bozok Üniversitesi alımlarını da sözleşmeli  olarak yapmaktadır. Alımlara katılmak isteyen kişilerin aşağıda yer alan şartları yerine getirmesi gerekmektedir.

ALINACAK PERSONEL

Ebe Alımı : 1 Kişi,
Hemşire Alımı : 14 Kişi.

ŞARTLAR

– Türk vatandaşı olmak,
– 657 sayılı kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan maaş almıyor olmak,
– 2014 yılı KPSS (B) (Ortaöğretim mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93, Lisans mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır.) grubu sınavına girmiş olmak ilk aranacak olan şartlar arasında yer almaktadır.

BAŞVURU

Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’ndan (Atatürk Yolu 7. km Erdoğan Akdağ Kampüsü İdari Birimler Binası Kat :3 / YOZGAT) ya da www.bozok.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu eksiksiz doldurularak istenilen belgeler ile birlikte Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır.

İSTENEN BELGELER

– Diploma,
– KPSS sonuç belgesi,
– 1 adet fotoğraf,
– Gerekli sertifikalar ilk istenen belgelerdir. Diğer istenen belgeler kılavuzda belirtilmiştir.

Daha fazla bilgi almak isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilirler.

Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.