Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı 2015

15 Nisan 2015 Çarşamba, 13:41
Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı 2015

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANI

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Adnan Menderes Üniversitesi hastanesine 5 kişiden oluşan sözleşmeli 4/B kapsamında olacak şekilde personel alacak olup, bu personellerin hepside hemşire konumunda olacaktır. Hemşire alımı yapacak olan üniversite hastanesi, başka pozisyonlarda alım yapmayacaktır.

Adayların maaşları döner sermaye üzerinde karşılanacaktır. Adayların gereklilikleri yerine getirmemesi halinde sözleşmeleri 1 ay içerisinde feshedilecektir.

ŞARTLAR

– 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları yerine getirmek,
– KPSS P3 puan türünden gerekli puanı almış olmak,
– SGK’dan emekli aylığı almıyor olmak,
– 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.

Adayların başvurularını www.adu.edu.tr web adresinde bulunan İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Hastane Başmüdürlüğü, Kepez/AYDIN adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

BELGELER

– Nüfus cüzdanı fotokopisi,
– 1 adet resim,
– Başvuru formu,
– Öğrenim Belgesi,
– KPSS sonuç belgesi (2014)

Gerekli şartları yerine getirenlerin kayıt için gerekli belgeleri getirmesi istenecektir. Posta yolu ile yapılacak olan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir. Adayların eksik belge ibraz etmesi haline herhangi bir sorumluluk alınmayacaktır. Sonuçların açıklanmasından sonra adayların 15 gün içerisinde işe başlaması zorunludur.

İlanın detayları için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.