Home / Siyaset / SANDIK BAŞINDA GÜVENLİK ÖNLEMLERİ TAMAM

SANDIK BAŞINDA GÜVENLİK ÖNLEMLERİ TAMAM

Ülkenin dört bir yanında seçim heyecanı artarken, birçok yerde kurulacak olan seçim sandıkları içinse önlemler alınmaya devam ediliyor.

SANDIK BAŞINDA GÜVENLİK ÖNLEMLERİ TAMAM

Ülkenin dört bir yanında seçim heyecanı artarken, birçok yerde kurulacak olan seçim sandıkları içinse önlemler alınmaya devam ediliyor. Özellikle elektrik kesintilerine karşı birçok önlem alındı.

HER SANDIKTA GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLACAK

Her sandıkta güvenlik görevlisi olacağını belirten İçişleri Bakanı, seçimlerin huzur ve güven içerisine geçeceğini belirtti. Hiç kimsenin korkmadan rahatça oy kullanabileceğini ifade eden Bakan, sandıklarda seçmeninde bulunabileceğinin altını çiziyor.

JENERATÖR GÜVENLİĞİ

Elektrik kesintilerinin kesinlikle yaşanmayacağını ve bu tarz oluşabilecek olan kesintilere de önlemler alındığını belirttiler. Özellikle her seçim merkezine bir adet jeneratör verdiklerini söyleyen İçişleri Bakanı, kesintilerin ve şaibelerin önüne geçmek adına hızlı adımlar attıklarını belirtti.

“ GÜVENLE OYUNUZU KULLANIN “

Güvenle oyunuzu kullanın diyen İçişleri Bakanlığı çalışmalar sırasında herkesin güvenle ve oy kullanabileceğini ve kimsenin tehdit altında kalmaması gerektiğini belirtti. Bu konuda ilgi arkadaşların sürekli yardımcı olacağını belirten İçişleri Bakanı halkın bu konuda güvende olacağını belirtti.

About isbilgisi

Check Also

HDP KAPATILSIN

Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında muhalefetten tepki geldi. HDP KAPATILSIN Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir