KILIÇDAROĞLU'NUN MAAŞINA HACİZ GELDİ

29 Nisan 2015 Çarşamba, 00:40

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mehmet Özhaseki’ye yaptığı asılsız suçlamalar nedeni ile mahkeme tarafından ceza ödemeye mahkum bırakıldı.

KILIÇDAROĞLU’NUN MAAŞINA HACİZ GELDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mehmet Özhaseki’ye yaptığı asılsız suçlamalar nedeni ile mahkeme tarafından ceza ödemeye mahkum bırakıldı. Bu parayı ödeyemeyen CHP liderinin maaşına ise haciz konulacak.

DAHA ÖNCEDE KAYBETTİ

Daha önce 2010 yılında yaptığı bir suçlama nedeni ile de tazminat ödemek zorunda kalan Kılıçdaroğlu, bu parayı ödemiş ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki tüm Kayseri halkına sucuk dağıtmıştı.

Bu davanın da kesinleşmesi ile Kemal Kılıçdaroğlu’nun 8 bin 772 TL tazminat ödemesi mahkum edildi. Bu parayı ödeyemeyen Kılıçdaroğlu’nun maaşı ise haciz edilecek ve tutar faizi ile buradan kesilecek.

8 BİN LİRA İÇİN KAYNAK BULAMADI

Son günlerde vermekte olduğu vaatler ile halkın dilinde olan Kılıçdaroğlu ile ilgili insanlar “ 8 bin liraya kaynak bulamadı insanlara nasıl bulacak “ diye sorular sormaya başladı.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.