Home / Siyaset / KILIÇDAROĞLU HEDEFİ DÜŞÜRDÜ

KILIÇDAROĞLU HEDEFİ DÜŞÜRDÜ

CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugüne kadar hep yüzde 35 alamazsam bırakacağım derken, yeni bir açıklamaya imza attı.

KILIÇDAROĞLU HEDEFİ DÜŞÜRDÜ

CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugüne kadar hep yüzde 35 alamazsam bırakacağım derken, yeni bir açıklamaya imza attı. Açıklamasında başarısızlığın yüzde 26 ile ölçüleceğinin altını çizen Kılıçdaroğlu, yüzde 26 alamazsak bırakırım dedi.

YÜZDE 35’TEN YÜZDE 26’YA

Seçim çalışmalarının en başından beri hedeflerinin yüzde 35 olduğunu ve bu rakama erişememeleri halinde istifa edeceğini duyuran Kılıçdaroğlu bu rakamı 26’ya kadar çekerek özellikle sosyal medya üzerinden fazlaca tepki aldı. Birçok kişinin kızdığı bu durum karşısında acaba CHP anketlerde daha düşük mü çıkıyor diye düşündürmeye başladı.

KOLTUĞU BIRAKIRIM

Koltuğu bırakırım diyen Kılıçdaroğlu, yüzde 26 alamazsa koltuğundan vazgeçecek ve istifa edecek. Sosyal medya üzerinde alay konusu olan bu konu uzun günler boyunca konuşulmaya devam edilecek gibi duruyor.

About isbilgisi

Check Also

HDP KAPATILSIN

Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında muhalefetten tepki geldi. HDP KAPATILSIN Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir