Kemal Kılıçdaroğlu'nun Vaatleri 57 Milyar Lira

20 Nisan 2015 Pazartesi, 16:23
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Vaatleri 57 Milyar Lira

Dün açıklanan CHP vaatleri arasında Kemal Kılıçdaroğlu’nun vermiş olduğu seçim vaatlerinin toplamı 57 milyar lira yani eski para ile 57 kat trilyon tutuyor.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Vaatleri 57 Milyar Lira

Dün açıklanan CHP vaatleri arasında Kemal Kılıçdaroğlu’nun vermiş olduğu seçim vaatlerinin toplamı 57 milyar lira yani eski para ile 57 kat trilyon tutuyor.

7 Haziran seçimlerinin yaklaşması ile birçok siyasi partide hareketlilik sürerken, ana muhalefet olan CHP’de de işler hızlı ilerliyor. Her geçen gün daha fazla çalışmayı hedefleyen CHP, Pazar günü yaptığı bildiri ile seçim vaatlerini açıkladı. Emekliden çiftçiye, öğrenciden borçluya birçok kişiye vaatlerde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu toplamda 57 milyar liralık (57 kat trilyon) vaatte bulundu.

EMEKLİLERE MÜJDE

Emeklilere müjde veren Kemal Kılıçdaroğlu, her bayramlarda (dini bayram) emeklilere yılda 2 kez olmak şartı ile birer maaş ikramiye vereceğini duyurdu. Böylece emeklilere vereceği ekstra maaşlarla da çok ciddi bir para harcamayı hedeflemektedir.

KREDİ KARTI BORÇLARINA SON

Aynı zamanda kredi kartı borcu olan ve bunu ödeyemeyen kişilere de yardım edecek olan CHP, kredi kartı borcu olanların bu borçlarının %80nine kadar olanını ödemeye söz verdi. Bu kredi kartı sözü ile de gerçekçilik konusunda dikkat çeken Kemal Kılıçdaroğlu,nun seçimizi kazanması haline ne yapacağı ise merak konusu olarak kaldı.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.