Home / Siyaset / KARARSIZLARIN SAYISI ÇOK YÜKSEK

KARARSIZLARIN SAYISI ÇOK YÜKSEK

Seçimlerin yaklaşması ile anketler yapılmaya devam ederken televizyon programlarındaki konuşmalarda artmaya başladı.

KARARSIZLARIN SAYISI ÇOK YÜKSEK

Seçimlerin yaklaşması ile anketler yapılmaya devam ederken televizyon programlarındaki konuşmalarda artmaya başladı. Sürekli yeni açıklamalar yapan ve bu açıklamalara her gün yenilerini ekleyen devlet çalışanlarından Ali Babacan, yaptığı açıklamalarda kararsız olan seçmen sayısının oldukça fazla olduğunu söyledi.

KARARSIZ SAYISI ÇOK FAZLA

Kararsız seçmen sayısının henüz azalmaya gitmediğini ve çok fazla olduğunun altını çizen Ali Babacan, kararsız seçmenin sandık başına kadar yüksek seviyelerde kalabileceğinin altını çizdi. Özellikle bu seçimin çok önemli olduğunu söyleyen ve bazı partilerin barajı aşması halinde çok ciddi dengelerde değişiklik olacağını söyleyen Ali Babacan, Türkiye seçmeninin buna fırsat vermemesi gerektiğini belirtti.

KARARSIZLARIN DAĞITILMASI

Seçim anketi yapan firmaların bu anketlerde yaptıkları çalışmalarda kararsız seçmen sayısını farklı yollarla dağıttıklarını ve bu dağıttıklarının doğru sonuçlar veremeyebileceğini belirtti. Özellikle bazı seçim anketi yapan firmaların farklı sonuçlar verdiğinin altını çizen Ali Babacan, 7 Haziran’ın Türkiye için bir dönüm noktası olacağının da altını çiziyor.

About isbilgisi

Check Also

HDP KAPATILSIN

Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında muhalefetten tepki geldi. HDP KAPATILSIN Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir