HDP’DEN SKANDAL 19 MAYIS AÇIKLAMASI

20 Mayıs 2015 Çarşamba, 11:24
HDP’DEN SKANDAL 19 MAYIS AÇIKLAMASI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programında birçok parti ve parti liderleri bayram mesajları yayınlarken, HDP skandal bir açıklama imza attı.HDP’DEN SKANDAL 19 MAYIS AÇIKLAMASI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programında birçok parti ve parti liderleri bayram mesajları yayınlarken, HDP skandal bir açıklama imza attı.

HDP’nin seçim öncesinde bu adımı atmasının bir refleks olduğunu ve kendi içlerindeki gerçekleri dışarı vurdukları ve kendi özlüklerini gizlemedikleri diyerek yorumlandı.

Resmi Twitter hesabından açıklama yapan HDP, şunları kaydetti: “ 19 Mayıs Pontus Rum Soykırımı Anma Günü. 353 bin Rum öldürüldü, 1 milyon 250 bin Rum mübadeleyle sürgün edildi. #BuAcıHepimizin

19 MAYIS KUTLANMADI

19 Mayıs Bayramını kutlamayan HDP’nin böylesine bir kutlama yapması ve bu kutlamaya katılmaması sadece siyasi partiler tarafından değil halk tarafından da ciddi tepkiler aldı. Sosyal medya üzerinde tepki gösteren halk herhangi bir açıklama yapılmaması sebebi ile de HDP’ye kızgınlığını dile getirmektedir.

ATILAN TWEET

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.