Home / Siyaset / ERKEN SEÇİM YOK

ERKEN SEÇİM YOK

Birçok kişi ülkenin yeniden seçime gideceğini konuşurken hükümet tarafından gelen açıklamalar erken seçimin olmasının mümkün olmadığını gösteriyor.

ERKEN SEÇİM YOK

Birçok kişi ülkenin yeniden seçime gideceğini konuşurken hükümet tarafından gelen açıklamalar erken seçimin olmasının mümkün olmadığını gösteriyor. Özellikle yeni bir erken seçimin sadece ülkeye zarar vermesi değil aynı zamanda birçok siyasal partiye de ciddi zararlar vereceği konuşuluyor.

Özellikle Ak Parti’nin oy kaybedeceği ve Ak Parti’nin erken bir seçim ile %41’den de olacağını düşünen birçok uzman bu durum karşısında bir erken seçimin mümkün olmayacağını ve en sağlıklı yolun koalisyon olduğunun altını çiziyorlar.

A – B – C PLANLARI HAZIR

Seçim sonrasında ekranlara çıkmayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Perşembe günü bir konuşma yapacak. Tüm her şeyin Erdoğan’ın elinde olduğunu söyleyen kaynaklar ise Erdoğan’ın birçok planının olduğunu ve bu planların her birinin farklı çeşitlerde olduğu söyleniyor. Özellikle Erdoğan’ın hükümet kurma görevini kime vereceği konusu ise çok ciddi şekilde tartışılmaya devam ediliyor diyebiliriz.

About isbilgisi

Check Also

HDP KAPATILSIN

Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında muhalefetten tepki geldi. HDP KAPATILSIN Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir