Home / Siyaset / CHP'NİN SON ANKETİ

CHP'NİN SON ANKETİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Habertürk televizyonunda gündeme dair soruları yanıtladı.

CHP’NİN SON ANKETİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Habertürk televizyonunda gündeme dair soruları yanıtladı. Birçok konuya değinen ve hükümete yüklenen Kılıçdaroğlu, yaptırdıkları son anketi de paylaştı.

Seçim kampanyasını yürüten bir firmaya anket yaptırdıklarını öne süren Kemal Kılıçdaroğlu, şuanda yaptırdıkları son ankette CHP’nin oyunun yüzde 30 üzerinde olduğunu söyledi. Bu rakamın CHP için yetersiz olduğunu ve hedeflerinin en az yüzde 35 olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu hedeflerine ulaşacaklarından emin olduğunu dile getirdi.

HDP BARAJI AŞAR MI SORUSU

HDP konusuna çok fazla değinmeyen başkan, yüzde bir almış her siyasi parti liderinin mecliste bulunması gerektiğini söyledi. CHP’nin bu şekilde düşündüğünü ve eğer başa gelirse bu şekilde bir düzenleme yapacağını söyleyen Kılıçdaroğlu, HDP’nin barajı aşmasından onlara karşı bir sıkıntı olmadığının da altını çizdi.

İMAM HATİPLER KAPTILACAK MI?

İmam Hatip liseleri kapatılacak mı sorusuna ise ” Asla kapatılmayacak. Aksine daha iyi eğitim verir hale getireceğiz “ dedi.

About isbilgisi

Check Also

HDP KAPATILSIN

Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında muhalefetten tepki geldi. HDP KAPATILSIN Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir