Home / Siyaset / CHP – MHP – HDP KOALİSYONU GELİYOR

CHP – MHP – HDP KOALİSYONU GELİYOR

Seçim sonrasında liderlerin görüşmeleri sürerken, eski günlerde olduğu gibi yine devreye TUSİAD girdi.

CHPMHPHDP KOALİSYONU GELİYOR

Seçim sonrasında liderlerin görüşmeleri sürerken, eski günlerde olduğu gibi yine devreye TUSİAD girdi. Koalisyon kurulması için büyük çaba sarf eden TUSİAD Kılıçdaroğlu ile görüşecek ve koalisyonun kurulması için görüşmeler sağlanacak.

KILIDAROĞLU TAMAM SIRA BAHÇELİ’DE

Kılıçdaroğlu’nun CHP – MHP – HDP koalisyonuna sıcak baktığını söyleyen kaynaklar, böyle bir koalisyon olursa CHP’nin sıcak bakacağını ve CHP’nin herkesle ittifak yapabileceğini söyledi. Özellikle her partinin mecliste olmasını söyleyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, belli bir oy almış olan her parti ile görüşürüz diyerek de açıklamalarda bulunmuştu.

BAHÇELİ’NİN KOALİSYONA ONAY VERMESİ BEKLENİYOR

Bahçeli’nin bir koalisyona onay verdiğini açıklayan kaynaklar, bu koalisyon içinde TUSİAD’ın Bahçeli ile görüşeceğini ve ikna çabalarının süreceğini açıkladılar. Özellikle HDP ile olmaz diyen Bahçeli’nin bu koalisyon çağrısına ne diyeceği ise şuanda sosyal medya üzerinde en çok konuşulan konular arasında yer almaya başladı.

About isbilgisi

Check Also

HDP KAPATILSIN

Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında muhalefetten tepki geldi. HDP KAPATILSIN Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir