Home / Siyaset / CHP, HDP’Yİ DESTEKLİYOR

CHP, HDP’Yİ DESTEKLİYOR

Bu iddiayı ortaya atan eski bir CHP’li olan ve Anadolu Partisini kurup genel başkanı olan Emine Ülker Tarhan’dan geldi.

CHP, HDP’Yİ DESTEKLİYOR

Bu iddiayı ortaya atan eski bir CHP’li olan ve Anadolu Partisini gurup genel başkanı olan Emine Ülker Tarhan’dan geldi. Gündeme yönelik açıklamalar yapan Emine Ülker Tarhan, seçimlerin Türkiye için çok önemli olduğunu vurguladı. 7 Haziran Genel Seçimleri çerçevesinde çok ciddi olayların olduğunu söyleyen Tarhan, CHP ile HDP’nin birlikte çalıştığını iddia etti.

CHP HDP’Yİ SÜBVANSE EDİYOR

Emine Ülker Tarhan kendisine gelen bilgilerin CHP’nin HDP’yi sübvanse ettiği ve özellikle Güney Doğu ve Doğu Anadolu bölgelerinde desteklediği yönünde olduğunu söyledi. Bu durumun çok sakıncalı ve normal olmadığını söyleyen Emine Ülker Tarhan, bu durum karşısında düşünmek ve bazı şeyleri öne almak gerektiğini söyledi.

BİR BİRLEŞİM Mİ SÖZ KONUSU?

Tarhan, ilerleyen dönemlerde acaba bir birleşim mi söz konusu diye sordu. Bir partinin kendisini geliştirmesi ve daha ileriye gitmesi için çalışması gerektiğini söyleyen Tarhan, CHP’nin böyle bir tutum içerisinde olmadığını söyledi.

About isbilgisi

Check Also

HDP KAPATILSIN

Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında muhalefetten tepki geldi. HDP KAPATILSIN Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir