Home / Siyaset / CHP AK PARTİ İLE KOALİSYON YAPARIZ DEDİ

CHP AK PARTİ İLE KOALİSYON YAPARIZ DEDİ

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, seçim öncesinde ve hemen sonrasında Ak Parti ile kesinlikle koalisyon yapmayız ve böyle bir koalisyonun içerisinde yer almayız diye defalarca açıklamalar yapmıştı.

CHP AK PARTİ İLE KOALİSYON YAPARIZ DEDİ

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, seçim öncesinde ve hemen sonrasında Ak Parti ile kesinlikle koalisyon yapmayız ve böyle bir koalisyonun içerisinde yer almayız diye defalarca açıklamalar yapmıştı. Bir koalisyon tablosu ortaya çıktığı zaman ise Kılıçdaroğlu yavaştan çark etmeye başladı diyebiliriz.

BAŞBAKAN GELİRSE KAPIMIZ AÇIK

Başbakan gelirse kapımız açık diyen Kemal Kılıçdaroğlu, eğer Başbakan Ahmet Davutoğlu gelirse ve bir hükümet kurma istediğinde bulunursa bunu olumlu karşılarız diyerek yeşil ışığı yakmış oldu. Özellikle Türkiye’nin çok sorunu olduğunu söyleyen Kemal Kılıçdaroğlu, seçmen bu sorunların tamamını mecliste birlikte ortak bir şekilde çözün diyor dedi.

SEÇMEN KOALİSYON MU İSTİYOR?

CNN Türk televizyonuna açıklamalarda bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, seçmen koalisyon mu istedi? sorusuna ise “ Evet, seçmen bir koalisyon hükümeti istiyor. “ dedi.

About isbilgisi

Check Also

HDP KAPATILSIN

Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında muhalefetten tepki geldi. HDP KAPATILSIN Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir