Home / Siyaset / AK PARTİ SEÇMENİNDE REHAVET VAR

AK PARTİ SEÇMENİNDE REHAVET VAR

Denge firmasının yaptığı son ankette Ak Partiye 44,6 alabilir demesi üzerine birçok yazar köşesine bu konuyu taşımıştı.

AK PARTİ SEÇMENİNDE REHAVET VAR

Denge firmasının yaptığı son ankette Ak Partiye 44,6 alabilir demesi üzerine birçok yazar köşesine bu konuyu taşımıştı. Son olarak Sabah Gazetesinden Sevilay Yükselir’in köşesine taşıdığı bu ankette Ak Partili seçmenin durumu ele alındı.

SEÇMEN ÇOK RAHAT VE REHAVET İÇERİSİNDE

Seçmenin çok rahat ve rehavet içerisinde olduğunu belirten Sevilay Yükselir, seçmen bu rehavetin içerisinde kalırsa %44,6 da hayal olabilir dedi. Seçimlere karşı Ak Partili seçmenin eskisi heyecanının olmadığını ve bu heyecanın olmamasının da çok yararlı olmayacağının altını çizen Yükselir seçmenin toparlanması ve partisine sahip çıkması gerektiğini belirtti.

HDP BARAJI AŞARSA YİNE İKTİDAR OLUR

HDP barajı geçemez veya geçse de Ak Parti yine de iktidar olur söylemlerinin yanlış olduğunu ve bunun seçmeni rehavete sürüklediğini ifade eden Yükselir, Ak Parti bu söylemler ile kendi topuğuna sıkıyor diyerek yorum yaptı. Seçmenin bu seçimde çok önemli olduğunun altını çizen Yükselir her şeyin seçmenin elinde olduğunun da altını çiziyor.

About isbilgisi

Check Also

HDP KAPATILSIN

Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında muhalefetten tepki geldi. HDP KAPATILSIN Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir