AK PARTİ SEÇMENİ AK PARTİYİ KOALİSYONDA GÖRMEK İSTEMİYOR

10 Haziran 2015 Çarşamba, 19:35

Seçimler sonucunun böyle çıkması karşısında herkes ama her partiye olan herkes büyük bir şaşkın içerisinde durumu karşıladı.

AK PARTİ SEÇMENİ AK PARTİYİ KOALİSYONDA GÖRMEK İSTEMİYOR

Seçimler sonucunun böyle çıkması karşısında herkes ama her partiye olan herkes büyük bir şaşkın içerisinde durumu karşıladı. Koalisyon kelimesinin bir kaos olduğunu çok iyi bilen tüm parti üyeleri bu durum karşısında birazda pişman diyebiliriz. Fakat burada belirleyici olan 2 parti öne çıkıyor. Bir tanesi Ak Parti iken bir diğerinin HDP olduğu rahatlıkla görülebiliyor.

AK PARTİ SEÇMENİ NE İSTİYOR?

Ak Parti seçmeni her alanda yaptığı yorumlar ile Ak Parti’nin kesinlikle bir koalisyona girmemesini ve her türlü koalisyondan uzak durmasını istiyor. Özellikle de CHP ya da HDP ile girilecek olan bir koalisyon %41 Ak Parti oylarını çok ciddi şekilde azaltacaktır. Ciddi düşüş yaşayacak olan Ak Parti oyları eğer artacak ise koalisyona girmemesi şeklinde olabilir.

AK PARTİ SEÇMENİ MUHALEFET OLMAK İSTİYOR

Ak Parti seçmeni 18,5 milyon oy almış bir parti olarak muhalefet olmayı kabul ediyor. Özellikle il ve ilçe teşkilatlarındaki birçok kişi “ muhalefet olalım, ülkenin gidişatını görelim, Ak Partisiz neler olacak görelim “ şeklinde yorum yapmaktadır.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.