Home / Siyaset / AK PARTİ KOALİSYON YAPACAK

AK PARTİ KOALİSYON YAPACAK

Seçim sonrasında morali bir hayli bozuk görünen Başbakan Ahmet Davutoğlu belli etmese bile durumdan memnun olmadığını görünüşü ile çok ciddi şekilde belli ediyor.

AK PARTİ KOALİSYON YAPACAK

Seçim sonrasında morali bir hayli bozuk görünen Başbakan Ahmet Davutoğlu belli etmese bile durumdan memnun olmadığını görünüşü ile çok ciddi şekilde belli ediyor. Halkın bir mesaj verdiğini ve bu mesajı Ak Parti’nin aldığını söyleyen Başbakan Ahmet Davutoğlu, madem ortada böyle bir mesaj var o zaman bu mesajı değerlendireceğiz.

Milletimiz madem bizden bir koalisyon hükümeti istiyor, o zaman koalisyon hükümeti kuracağız. Ak Parti olarak ülkenin yararı için her ortamda mücadelemize devam edeceğiz. Bir koalisyon ile hükümeti kurabilmek için her adımları atacağız. Eğer tüm bu adımlar cevapsız kalırsa da, erken seçime gider ve hodri meydan deriz. “ dedi.

CHP – MHP – HDP KOALİSYONU MÜMKÜN DEĞİL

CHP – MHP – HDP gibi bu 3 partinin bir araya gelmesinin mümkün olmadığının altını çizen uzmanlar, Ak Partisiz bir koalisyon hükümetinin kurulamayacağının da altını çiziyorlar. Önümüzdeki 10 günlük bir süreçte ise işler tamamen yerine oturacak ve hükümet kurulma süreci ortaya çıkacak.

FAKAT; koalisyon hükümetleri ne kadar başarılı olursa olsun, Türkiye’nin bir sonraki seçime kadar geriye gitmesi kaçınılmaz olacak ve ülke her geçen gün daha kötüye gidecektir.

About isbilgisi

Check Also

HDP KAPATILSIN

Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında muhalefetten tepki geldi. HDP KAPATILSIN Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir