Home / Siyaset / AK PARTİ İLE KOALİSYON ZAYIF BİR İHTİMAL

AK PARTİ İLE KOALİSYON ZAYIF BİR İHTİMAL

Seçim sonrası koalisyon çalışmaları sürerken yeni açıklama CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan geldi.

AK PARTİ İLE KOALİSYON ZAYIF BİR İHTİMAL

Seçim sonrası koalisyon çalışmaları sürerken yeni açıklama CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan geldi. Yapılan açıklama da Ak Parti ile koalisyonun düşük bir ihtimal olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu, Ak Parti ile koalisyon yapılamayacağını vurguladı.

AK PARTİ İLE ZAYIF BİR İHTİMAL OLARAK GÖRÜYORUM

Kemal Kılıçdaroğlu kendi düşüncesini söylediğini savunurken, “ Şahsen bu ihtimali zayıf görüyorum.” dedi. Bu açıklama üzerine gözler partiye çevrilse de partiden herhangi bir açıklama gelmedi. Birçok kişinin aklına eğer Ak Parti ile büyük koalisyon kurulmaz ise HDP’nin içerisinde bulunduğu bir koalisyon mu yapılacak soruları gelmeye başladı.

CHP KOALİSYON İÇİN ÇABA GÖSTERECEK Mİ?

CHP tarafından bazı tepkiler gelirken, hem MHP hem de CHP’nin koalisyonlara sıcak bakmıyor olması özellikle seçmenler tarafından hoş karşılanmamaya başladı. Birçok seçmen koalisyon kurulmasını isterken ülkenin havada kalması hem yatırımcıları hem de halkı rahatsız etmeye devam ediyor.

About isbilgisi

Check Also

HDP KAPATILSIN

Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında muhalefetten tepki geldi. HDP KAPATILSIN Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir