Home / Siyaset / AK PARTİ – HDP GÖRÜŞTÜ

AK PARTİ – HDP GÖRÜŞTÜ

Uzun bir aradan sonra beraber bir araya gelen Ahmet Davutoğlu ve Selahattin Demirtaş, seçim öncesindeki gerginliği bir kenara bırakıp beraber araya geldiler.

AK PARTİHDP GÖRÜŞTÜ

Uzun bir aradan sonra beraber bir araya gelen Ahmet Davutoğlu ve Selahattin Demirtaş, seçim öncesindeki gerginliği bir kenara bırakıp beraber araya geldiler. İkilinin gülümser tavırları her iki tarafında çok rahatlamış olduğuna yorumlandı. Davutoğlu ile en uzun süre görüşen Selahattin Demirtaş tam 1 saat 58 dakika boyunca koalisyon ihtimalini değerlendirdiler.

İKİ EŞ BAŞKAN

Davutoğlu sadece Selahattin Demirtaş değil aynı zamanda ikinci eş başkan olan Figen Yüksekdağ ile de görüştü. Görüşme detaylarını vermeyen iki tarafta uzun bir süre baş başa kaldı ve bazı kararları aldılar.

HDP İLE OLUR MU?

HDP ile koalisyonun zor olduğunu ifade eden Davutoğlu kameralar karşısında “ ellerinde silahlarla bu iş olmaz “ mesajını verdi. Özellikle HDP ile olmaz diye belirten Davutoğlu önümüzdeki günlerde görüşmelere devam edecek.

About isbilgisi

Check Also

HDP KAPATILSIN

Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında muhalefetten tepki geldi. HDP KAPATILSIN Son günlerde yaşanan sıkıntılar karşısında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir