YAŞLANMAYI ENGELLEMEK İÇİN ZAMBAK YAĞI

06 Mayıs 2015 Çarşamba, 00:42
YAŞLANMAYI ENGELLEMEK İÇİN ZAMBAK YAĞI

Yaşlanmayı engellemek isteyenlere verilen tavsiyeler arasında çok sıklıkla tercih edilen ve kokusu güzel olan Zambak yağı bulunuyor.

YAŞLANMAYI ENGELLEMEK İÇİN ZAMBAK YAĞI

Yaşlanmayı engellemek isteyenlere verilen tavsiyeler arasında çok sıklıkla tercih edilen ve kokusu güzel olan Zambak yağı bulunuyor. Her gece cildinize sürdüğünüz zambak yağı cildinizi pürüzsüz yaptığı gibi aynı zamanda cildinizin de yumuşamasını sağlıyor. Özellikle cilt sorunu çeken kişilerin ilk sırada kullanması gereken bir yağ olan Zambak yağı kısa sürede de etkisini göstermeye başlayacaktır.

1 HAFTA KESİNTİSİZ KULLANIM

1 hafta hiç ara vermeden kullanılması gereken Zambak yağı özellikle uzun süreli kullanımlarda çok ciddi yarar sağlıyor. Sivilceli ciltlerinde rahatlıkla kullanabileceği olan Zambak yağı, kısa zamanda fayda sağlayacağı gibi uzun zamanda da cilde tazelik ve ferahlık verecektir.

AZ BİR MİKTAR HER GECE

Her gece az bir miktarı cildine sürerek kullanması gerekenler, ciltlerine bu yağı güzelce yedirmelilerdir. Masaj yapılarak sürülen bu yağ kısa bir zaman sonra ciltte etkisini göstermeye başlıyor.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.