Home / Sağlık / SUYUNUZUN PH DEĞERİ HEP YÜKSEK OLSUN

SUYUNUZUN PH DEĞERİ HEP YÜKSEK OLSUN

İçtiğimiz suların PH değerlerine bakmak o kadar zor değilken, ilerleyen zamanlarda bu PH bizlere çok ciddi yardım sağlayacaktır.

SUYUNUZUN PH DEĞERİ HEP YÜKSEK OLSUN

İçtiğimiz suların PH değerlerine bakmak o kadar zor değilken, ilerleyen zamanlarda bu PH bizlere çok ciddi yardım sağlayacaktır. Özellikle PH değeri düşük olan suların insanları hasta etmesi son derece normal iken vücutta bulunan sıvının PH değeri de zamanla içtiğimiz suya bağlı olarak değişmektedir. Vücut PH değerini en az 7’ye sabitlemesi gereken insanlık bu rakamın altına indiği andan itibaren hastalıklarla mücadele ediyor.

4,5 PH KANSER BAŞLANGICI

14 – 7 – 0 bantları bulunan PH dengesinde vücuttaki su PH değeri 4,5 değerinin altına inerse kanser başlangıcı olmaktadır. Birçok deney yapan profesör bütün kanser hastalarının PH değerlerinin 4,5 altında olduğunu bildiriliyor.

ALKALİ SU YAPIN

Son zamanlarda sadece zayıflamak için anılan alkali su, bir diyet olarak karşımıza geliyor. Zayıflamaya da ciddi anlamda etkisi olan alkali suyu hazırlamak içinse tek yapmanız gereken İngiliz karbonatı veya normal karbonat katarak suyunuzun PH değerini yükseltmektir.

Tavsiye olarak ise evinize aldığınız suyun PH değerini araştırın ve PH değeri en yüksek olan suyu alın. 7,50 – 8,20 arasındaki PH değerli sular en iyi sulardır diyebiliriz.

About isbilgisi

Check Also

Cilt Tüylerine Sprey İle Son VerinTüy Dökücü Sprey ve Yağ İşe Yarar Mı? Tüy Dökücü Sprey ve Yağ İşe Yarar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir