MELİSA ÇAYI RAHATLATIYOR

02 Mayıs 2015 Cumartesi, 21:49
MELİSA ÇAYI RAHATLATIYOR

Günün yorgunluğunu atmak ve rahatlamak isteyenlerin ilk sırada tercih ettiği Melisa çayı özellikle yatmadan 1 saat önce içildiği zaman çok ciddi anlamda uyku veriyor.

MELİSA ÇAYI RAHATLATIYOR

Günün yorgunluğunu atmak ve rahatlamak isteyenlerin ilk sırada tercih ettiği Melisa çayı özellikle yatmadan 1 saat önce içildiği zaman çok ciddi anlamda uyku veriyor. Birçok kişi yorgunluk sebebi ile uyuyamadığını ve bu durumun çok zarar verdiğini öne sürer. Bunun en güzel yolu ise güzel bir uyku çekebilmek ve vücudu dinlendirmektir. Özellikle yorgunluğu olan, uyuyamayan kişilerin ilk sırada tercih etmesi gereken Melisa aynı zamanda da limon – melisa olarak geçmektedir.

SİNİR STRESİ YOK EDİYOR

Sinir sistemine de etki eden Melisa çayı, sinir stres ve aşırı panikleme sorunu var ise bunlar için birebir diyebiliriz. Özellikle günün yorgunluğunu atarken, üzerinden aynı zamanda da stres ve siniri atmak isteyenler günde 1 bardak melisa çayı içerek bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirler.

UYKU SORUNU İÇİN FAYDALI

Uyku sorunu olan ve uyuyamayanlar içinde fayda sağlayan melisa çayı, uyumadan 1 saat önce içildiği zaman rahat uyumaya ve uykunun gelmesine yardımcı oluyor.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.