HER GÜN 1 BARDAK BALLI ILIK SU

01 Mayıs 2015 Cuma, 10:03
HER GÜN 1 BARDAK BALLI ILIK SU

Her gün bir bardak ılık su içmek vücudumuza birçok fayda sağlamaktadır.

HER GÜN 1 BARDAK BALLI ILIK SU

Her gün bir bardak ılık su içmek vücudumuza birçok fayda sağlamaktadır. Özellikle sağlıklı bireylerin tüketmesi ilerleyen dönemlerde hasta olmamalarına ve birçok sağlık probleminin engellenmesinde ciddi fayda sağlamaktadır.

BOĞAZLARI YUMUŞATIR

Bir bardak ılık ballı su içmek boğazlarınızı yumuşatacağı gibi gün içerisindeki öksürüğünüzü keser. Aynı zamanda sigara kullananlarda sigaradan doğru oluşan gıcık anında kesilir ve etkisi uzun bir süre devam eder. Boğaz şişliğinde kullanılabilir.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ KUVVETLENDİRİR

Bağışıklık sistemine fayda eden bak, ılık bir su ile içildiği zaman içerisinde bulunan enzimler ile daha güzel fayda eder. Özellikle günümüzde birçok kişinin hakiki bal bulmakta zorlandığını düşünürsek, bulduğunuz hakiki güzel bir bal ile vücuttaki bakterileri kolayca öldürebilirsiniz.

ZAYIFLATIR

Gazoz gibi şekerli içeceklerde şeker ve kalori vardır. Gazoz gibi içecekler içene kadar her gün 1 bardak ılık ballı su içmeniz çok daha yararlı olacak ve çok daha vücudunuza fayda sağlayacaktır. Özellikle sindirim sistemine yardımcı olduğu içinde sizlerin daha fazla kilo vermesine yardımcı olacaktır.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.