HEMEN UYUMAK İSTEYENLERE PRATİK BİLGİLER

03 Mayıs 2015 Pazar, 23:53
HEMEN UYUMAK İSTEYENLERE PRATİK BİLGİLER

Uyku sorunu yaşayan ve uyuyamayan kişilere verilen pratik bilgiler sayesinde artık hem uyumak daha kolay hem de derin bir uyku çekmekte.

HEMEN UYUMAK İSTEYENLERE PRATİK BİLGİLER

Uyku sorunu yaşayan ve uyuyamayan kişilere verilen pratik bilgiler sayesinde artık hem uyumak daha kolay hem de derin bir uyku çekmekte. Özellikle çocukların uyuması ya da çocuklarda çok fazlaca görülen uykusuzluk sorununu gidermek için verilen birçok pratik bilgi bulunuyor.

LAVANTA YAĞI YA DA SUYU KULLANIN

Lavantanın hoş kokusu ve ferahlatıcı özelliğinin olması hızlı uykuya geçiş sürecini hızlandırır. Yapılması gereken ise yastığın iç kısmına birkaç damla lavanta yağı ya da lavanta suyu damlatılmasıdır. Vereceği ferahlık ve rahatlık ile hem kısa sürede uykuya geçebilecek hem de uykunuz deliksiz olacaktır.

SICAK BİR DUŞ ALIN

Sıcak bir duş almak sinir sistemlerini rahatlatacağı ve insana bir rahatlama vereceği için uykunun da hemen gelmesine yardımcı olur. Özellikle sıcak bir duş almak cildinizi pamuk gibi yapacak ve bizi yatağın içerisinde mayıştıracaktır.

ODAYI SOĞUTUN

Soğukta uyumakta çok kolaydır. Oda pencerenizi sadece 5 dakika açmanız ve havalandırmanız hem odanıza taze hava verecek hem de odanızı soğutacaktır. Böylece uykunuz hem  daha hızlı gelecek hem de derin bir uyku çekebileceksiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.