BRONZLAŞMAK İSTEYENLERE ÖZEL FORMÜL

03 Temmuz 2015 Cuma, 18:47

Yaz aylarının gelmesi ile tatilciler tatil alanlarına akın etmeye başladılar.

BRONZLAŞMAK İSTEYENLERE ÖZEL FORMÜL

Yaz aylarının gelmesi ile tatilciler tatil alanlarına akın etmeye başladılar. Özellikle Ege ve Güney bölgelerine akın eden tatilciler, bronzlaşmanın da yollarını arıyorlar. Hem sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak hem de en etkili yolu bulmak isteyen tatilciler, aktarlardan her daim kolaylıkla bulabilecekleri 3 ürünü karıştırabilir ve kendi bronzluk kremlerini veya yağlarını oluşturabilirler.

MALZEMELER

– KAKAO YAĞI,
– HAVUÇ YAĞI,
– SUSAM YAĞI

Bu 3 yağı birbiri ile karıştırıp bir karışım elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz karışımı güneşin altına yatmadan önce tüm vücudunuza yedirip o şekilde yatabilirsiniz. Özellikle kakao yağının bronzluğa tam fayda ettiğini ve vücudu çikolata gibi esmerleştirdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Susam yağı içerisinde E-vitamini barındırmasından dolayı cildi beslerken, havuç yağı da aynı zamanda hızlı bir şekilde bronzlaşmaya yardımcı olmaktadır.

ÖNEMLİ NOT: Sıvı haldeki kakao yağlarını almayınız. İçerisinde alkol olan kakao yağları sıvı halde kalabiliyor. Orijinal kakao yağı, krem gibi katı halde bulunmaktadır.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.