Zülfikarlar Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

13 Nisan 2015 Pazartesi, 19:51
Zülfikarlar Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Zülfikarlar Holding Personel Alımları

Zülfikarlar Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Birçok şirketi bünyesinde barındıran Zülfikarlar Holding daha hızlı büyüme ve daha fazla kişi ile çalışabilmek adına 2015 yılında birçok kişiyi işe almaktadır. Özellikle büyümek isteyen bir firma olan Zülfikarlar Holding daha birçok kişiyi işe alabilmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak adına birçok kişiyi işe alacaklarını belirttiler. Özellikle alımlarını büyük çaplarda yapmayı planlayan Zülfikarlar Holding alım için profesyonel bir ekip kurmuş ve bu şekilde alımlarını yürütmektedir.

Zülfikarlar Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak net bir bilgiye sahip değiliz ancak; alımlarının çok olabilmesi adına her gün yeni ilanlar eklediğini söyleyebiliriz. 10a yakın ilanı bulunan Zülfikarlar Holding internet üzerinden başvuruları kabul etmektedir.

Zülfikarlar Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlar üzerine yapacak isterseniz öncelikli olarak onlara bir bakalım.

– AVUKAT,
– ŞANTİYE MÜDÜRÜ,
– SAHA ŞEFİ,
– SATIŞ MÜHENDİSİ,
– ŞUBE MÜDÜRÜ ( ANKARA ),
– SAHA MÜDÜRÜ,
– GENEL MÜDÜR.

Zülfikarlar Holding personel alımı iş ilanları 2015 için bu ilanlarla sabit olmakla birlikte bu ilanların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Yukarıda verdiğimiz ilanlar için sürekli alım yapan Zülfikarlar Holding alımlarını daha geniş yelpazede tutabilmek adına yeni şirketler kurmakta ve kendisini sürekli büyütmektedir. Yukarıda yer alan ilanların detaylarını öğrenmek ve diğer ilanlara başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akdeniz-faktoring-is-ilanlari-c3915-p28798/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.