Zorlu Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

09 Haziran 2015 Salı, 12:50
Zorlu Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Zorlu Holding Personel Eleman Alımları

Zorlu Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin büyük holdinglerinden olan Zorlu Holding Vestel gibi büyük firmaları bünyesinde barındırmaktadır. Yapmış olduğu alımlarda da birçok kişinin ekmek yemesini sağlayan Zorlu Holding özellikle profesyonel ve işinin ehli olan kişileri almayı tercih etmektedir.

Zorlu Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 de devam etmekte olup birçok kişi daha işe alınacaktır. Özellikle işinde iyi olan kişileri işe alacak olan Zorlu Holding alımlarında profesyonel ekipler kullanmaktadır. Alım sayısı konusunda bir rakam vermeyen Holding şuanda internet üzerinde toplamda 13 adet ilan bulundurmaktadır.

Zorlu Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlar için verildi diye merak edenlere birkaç pozisyon hakkında bilgi verelim.

– YAZILIM UZMANI,
– PROJE YÖNETİCİSİ,
– ŞİRKET ŞOFÖRÜ,
– MUHASEBE UZMANI,
– TEKNİSYEN YARDIMCISI,
– BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YÖNETİCİSİ.

Zorlu Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlarla yapılacak olup, bunlar haricine de elbette birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanlar hakkında sitemiz güncel bilgiler toplamaktadır. Bu sebepten dolayı internet sitemizi takip ederek günlük olarak bu şirket hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Yukarıda yer alan ilanlar hakkında bilgi almak isteyenler sitemizi takip edebilecekleri gibi aşağıda vereceğimiz adresi de kullanabilirler. Aynı zamanda bu vermiş olduğumuz yukarıda yer alan ilanları incelemek, diğer ilanları görmek ve tüm bu ilanlara başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/zorlu-holding-is-ilanlari-c3450-p26923/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.