Zorlu Enerji Grubu Personel Alımı

21 Mayıs 2016 Cumartesi, 16:11

Zorlu Enerji Grubu Personel Alımı yapacağını duyurdu. Zorlu Enerji Grubu personel alımı yapıyor. Zorlu Enerji Grubu, Zorlu Holding topluluğu doğrultusunda kalite ve çevreye önem veren, yaratıcı, dinamik anlayışa sahip olan Zorlu Enerji Grubu 2016 personel alımlarını duyurdu. Zorlu Holding, 1993 yılında faaliyet alanlarına enerjiyi ekledi. O yıl, Zorlu Grubu’na ait sanayi kuruluşlarının elektrik ve buhar ihtiyaçlarını karşılamak üzere Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. kurulur.

5 Mart 2008’de gerçekleştirilen ADÜAŞ (Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.) özelleştirme ihalesi sonucunda 7 HES, 1 jeotermal ve 1 motorin (gaz türbini) santralini devralarak 1 Eylül 2008 tarihinden itibaren işletmeye başladı.
Zorlu Doğal, merkez İstanbul olmak üzere Tokat, Eskişehir, Kars, Rize, Erzurum, Erzincan ve Tunceli’de bulunan hidroelektrik santrallerinin yanı sıra Denizli’de faaliyet gösteren Kızıldere I ve II jeotermal santralleri bulunmaktadır.

Sürekli büyümekte olan firmamıza katılmak isteyen adaylar güncel özgeçmişleri ile aşağıda bulunan link üzerinden ilana başvuru yapabilirler.

Adaylarda Aranan Nitelikler
MS Office programlarını aktif bir şekilde kullanabilmek.
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak
Seyahat engeli olmayan,
Yurt içi Yurt dışı seyahat edebilecek.

Tüm bu ilanları güncel olarak takip etmek isteyenler isbilgisi.com internet sitemiz üzerinden veya mobil uygulamamızdan günlük olarak takipte edebilirsiniz. 

Yukarıda bulunan ilanlara başvuruda bulunmak ve haklarında daha fazla bilgi almak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler. 

http://www.kariyer.net/is-ilani/zorlu-enerji-grubu-genel-basvuru-265458


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.