Yurtdışında Farklı Firmalara En Az Lise Mezunu Personel Alınıyor

Yurtdışında bulunan farklı firmaların  bünyesinde görev yapmak üzere en az Lise mezunu örenim durumuna sahip personel alımları yapılacaktır.

KKTC, Bulgaristan, Cezayir, Irak, Azerbaycan ve Almanya’da görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. İlana başvuru yapacak olan adayların pozisyonlarında göre belirlenmiş özel şartlara sahip olmaları gerekiyor. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Bilgi İşlem Elemanı, Üst Düzey Hastane Yöneticisi, Saha Satış Uzmanı, İş Güvenliği Uzmanı, Öğretim Üyesi, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, Proje Koordinatörü, Genel Başvuru, Mağaza Yöneticisi, Mağaza Müdürü, Teknik Ofis Mühendisi, Java Yazılım Uzmanı, Gizli Müşteri pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak (pozisyonlara göre değişiyor), Takım çalışmalarında uyumlu olmak, Tam zamanlı olarak görev yapacak, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

Yurtdışı Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/is-ilanlari?yurtdisi=1 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir