Yörsan Türkiye Geneli En Az İlkokul Mezunu Personel Alıyor

YÖRSAN, bünyesinde görev yapmak üzere belirli şartlar doğrultusunda personel alımı yapacağını duyurdu. 2017 yılı personel alım ilanlarına devam eden firma ilana başvuru yapacak olan adayların en az İlkokul mezunu olmaları şartını arıyor.

Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum ve Kayseri olmak üzere Türkiye genelinden personel alımı yapılacaktır. İlana dair tüm detaylar şöyle;

ALINACAK PERSONEL:

Planlama Mühendisi, Satınalma Uzmanı, Mekanik Bakım Teknikeri, Ticari Pazarlama Yöneticisi, Mağazalar Müdür Yardımcısı, Mağazalar Müşteri Yöneticisi, Tüccar Plasiyer, Elektrik Bakım Teknikeri, Plasiyer ve Genel Başvuru pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az İlkokul mezunu olmak (pozisyonlara göre değişiyor), Müşteri odaklı çalışma prensibine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Takım çalışmalarında uyumlu olmak, Sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek, Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen sonuç ve çözüm odaklı, Analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Vardiyalı çalışabilecek şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK BAZI İLLER:

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli ve Kırşehir olmak üzere Türkiye genelinde personel alımı yapılacaktır.

Yörsan Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/yorsan-is-ilanlari-c6023-p30904/ Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir