Yeşilsu Sulama Birliği Mühendis Alımı İlanı 2016

12 Mart 2016 Cumartesi, 13:29

Yeşilsu Sulama Birliği Mühendis Alımı İlanı 2016'yı duyurdu. İlana dair tüm bilgiler isbilgisi.com adresinde yer almaktadır. Yeşilsu Sulama Birliği Mühendis Alımı İlanı 2016’ya başvuracak adayların, adreslerine kayıtlı nüfus müdürlüklerine kayıtları bulunmalıdır. Nüfus müdürlüklerinden kayıtları olmayan adaylar, başvuruda bulunamayacaklardır.

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar için bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Ayrıca başvuruları İSKUR’un resmi web sitesi üzerinden veya, bağlı bulundukları bölgenin İSKUR il/ilçe müdürlüklerinden yapmaları gerekmektedir.

Başvuru Şartları:

Adaylar ilan bildirisinde yayınlanan tüm başvuru niteliklerini taşımak, beyan etmek zorundadır. Adayların başvuruda bulunabilmeleri için belirtilen niteliklerin tamamının beyan edilmesi gereklidir. Beyanı eksik, yanıltıcı, sahte olan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvuruda bulunulduktan sonra başvuru beyanlarında ve belgelerinde sahtecilik olduğu tespit edilen adaylarında adaylık işlemleri ve tüm başvuruları iptal edilecek, geçersiz sayılacaktır.

Alınacak Personel Sayısı: 1

Yeşilsu Sulama Birliği Mühendis Alımı İlanı 2016’ya başvuruda bulunan adayların KPSS 2014 puan türünden değerlendirilmeye alınacağı da belirtilmiştir. Buna göre 2014 KPSS puanının P3 Türünden en az 60 almış, kişilerin başvuruları kabul edilecektir.

Mesleki Bilgiler ve Nitelikler:

Ziraat Mühendisi – Okuldan

Puan Türü: KPSS P3 – En az 60 puan almış olmak

Çalışma Adresi: KARAMAN/Merkez

İstasyon Cad. 46/C Cumhuriyet Mahallesi

Değerlendirme seçenekleri en yüksek puan alan adaydan, düşüğe doğru yapılacaktır.

Adaylık işlemleri onaylanıp, göreve davet edilen adaylar mazeret bildirmeksizin göreve başlamazlarsa iş haddi sonlandırılır, hak bir sonraki en yüksek puanı alan adaya devredilir.


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.