Yataş Personel Alımı 2016

28 Haziran 2016 Salı, 10:20

Yataş çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek.Yataş A.Ş farklı şehirlerde ve pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirecek.

Yataş personel alımlarına devam ediyor. 1976 yılında Anadolu’nun ilk sünger fabrikası olarak açılan Süntaş’ın temelini oluşturduğu Yataş, bugün dünya çapında yatak ve ev tekstili üretimi gerçekleştiren bir marka. 2016 yılında çok sayıda alım yapan Yataş, artan iş gücü nedeniyle personel alımlarına devam ediyor. Birçok insanın yatak ve koltuk takımı seçiminde birinci tercihi olan Yataş, müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına alımlarını arttırdı. Bugün 5 büyük fabrikası, 1.450 çalışanı ve 800’den fazla satış noktasıyla müşterilerine hizmet vermekte olan Yataş, yapacağı yeni alımlarla beraber daha da büyüyerek karını ve imajını arttırmayı hedefliyor. 1988’de Türkiye’de perakende mağazacılık sistemini başlatan Yataş, alanında öncü bir kurum olmanın gururunu yaşıyor. Yataş, kendi resmi sitesinin insan kaynakları sayfasında ve diğer iş ilan sitelerinde yayınlanan alım ilanlarında detayları belirtti. Farklı şehirlerde ve farklı departmanlarda alım gerçekleştirecek olan Yataş, alacağı personelleri büyük bir titizlilikle seçiyor. İnsan kaynakları alanına büyük önem veren Yataş, personellerinin en tecrübeli ve birikimli bireylerden oluşmasına dikkat ediyor. Çalışanlarına da müşterileri kadar özen gösteren Yataş, en iyi çalışma veriminin olması adına projeler üretiyor. Yataş alacağı personelleri belli aşamalarda sınava tabii tuttuktan sonra işe alım gerçekleştiriyor.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

-MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİSİ
-DEPO İŞÇİSİ
-PART TIME MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİSİ
-ORGANİZASYON ve SÜREÇ YÖNETİCİSİ
-YALIN ÜRETİM MÜHENDİSİ
-Yalın Ofis Mühendisi
-BAKIM ONARIM MÜHENDİSİ
-Temizlik Görevlisi
-MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİSİ
-SANTRAL OPERATÖRÜ
-İDARİ İŞLER UZMANI
-DEPO İŞÇİSİ
-İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ
-TEŞVİK UYGULAMALARI YÖNETİCİSİ
-EĞİTİM UZMANI / KIDEMLİ UZMANI
-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
-Engelli Personel
-ÜRÜN YÖNETİM UZMANI / UZMAN YARDIMCISI
-BAKIM ONARIM ŞEFİ
-BAKIM ONARIM MÜHENDİSİ
-MOBİLYA USTASI / MONTAJ ELEMANI
-ÜCRET ve YAN HAKLAR UZMANI/UZMAN YARDIMCISI

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER
-İstanbul
-Ankara
-Bolu
-Düzce
-Kayseri

Yataş Personel Alımı 2016 ilanına başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yatas-as-is-ilanlari-c1994-p10912/

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.