Yaşar Holding Türkiye Geneli Genel Başvuru

22 Haziran 2016 Çarşamba, 13:20
Yaşar Holding Türkiye Geneli Genel Başvuru

Yaşar Holding Türkiye Genelinden personel alımı gerçekleştiriyor.

Yaşar Holding tüm Türkiye’den başvurulabilecek genel başvuru ilanını yayınladı.

1954’ten beri tüketicilerine ve müşterilerine hizmet veren Yaşar Holding Şirketler Grubu, tüm Türkiye’ye açık personel başvurusu yayınladı. 2016 yılının ilk yarısında olduğu gibi ikinci yarısında da personel alımına devam eden Yaşar Holding, genel başvurular arasından kendisine en uygun personelleri kendi bünyesinde istihdam edecek. Kaç kişilik personel alımının yapacağı belirtilmezken, genel başvuru dışında personel alımının yapılmayacağı açıklandı. 

Yaşar Holding temelleri 1954 yılında Türkiye’nin ilk özel boya fabrikası olan DYO’ nun kurulmasıyla atılmıştır. Gelişen koşullar içerisinde yeni yatırım alanlarını değerlendirip yönetmek amacıyla 1968 yılında YAŞAR HOLDİNG resmi olarak kurulmuş ve faaliyet gösterdiği farklı sektörlerdeki şirketleri ile bugünkü kimliğini kazanmıştır. Boya, gıda, tarımsal üretim, dış ticaret, kağıt, taahhüt ve turizm alanlarında faaliyet göstermekte olan Yaşar Topluluğu, ülkemizde faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde çok çeşitli ürün portföyü ve hizmetleri ile 61 yıldır Türkiye ekonomisine katkılarını sürdürmektedir. Boya ve kimya sektöründe; inşaat, metal, mobilya, otomotiv, deniz, deri ve tekstil boyaları, matbaa mürekkepleri, sentetik reçine, polyester, metal ve plastik ambalaj üretimiyle; gıda sektöründe ise süt ve süt ürünleri, meyve suyu, deniz ürünleri, entegre et ve et ürünleri, su ve hindi işleme tesisleri ile yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir.

Yaşar Holding Türkiye Geneli Personel Alımı ilanı için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yasar-holding-a-s-is-ilanlari-c1038-p412/#tblFirmaIlanlari

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.


Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.