Vodafone Personel Alımı 2016

15 Haziran 2016 Çarşamba, 16:06
Vodafone Personel Alımı 2016

Vodafone personel alımlarına devam ediyor.

Vodafone personel alımı gerçekleştirecek.

Sadece ülkemizde değil dünyanın da en büyük şirketleri arasında yer alan ve İngiltere merkezli bir firma olan Vodafone, 2015 yılında ülkemiz içerisinde birçok kişiyle alım yapmayı planlamaktadır. Özellikle alım yapacağı zamanlarda alımlarını fazlası ile çoğaltan Vodafone firması, çok fazla kriterler öne sürmektedir. İngilizce bilmenin en başta olduğu Vodafone firmasında personel eleman olmak isteyenlerin çok emek harcaması gerekmektedir.

Vodafone Personel Alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacak net bir rakam veremiyoruz ancak; internet üzerinde 45’ten fazla ilan bulunmaktadır. Bu ilanlarını her gün yenileyen ve her gün yenilerini ekleyen Vodafone firması alımlarını 2016 yılının sonuna kadar devam ettirecektir.

Vodafone Personel Alımı 2016 yılında hangi pozisyonlarda alım yapacak diye merak edenler içinse aşağıda verdiğimiz pozisyonları inceleyebilirsiniz.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR
– ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,

– İZLEME UZMANI,
– BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ,
– TEKNOLOJİ EĞİTİMLERİ KIDEMLİ UZMANI,
– MÜŞTERİ SERVİSLERİ UZMANI,
– ÜRÜN VE SERVİSLER YÖNETİCİSİ.

Vodafone Personel Alımı 2016 ilanına başvurmak isteyenler aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirler.

http://www.kariyer.net/vodafone-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c1103-p1119/
Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı indirerek anında haberdar olabilirsiniz.


Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.