Vestel Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

VESTEL, bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu. 2017 yılı Mart ayının ilk günlerinde personel alım ilanını yayınlayan firma personel alımına başvuru yapacak olan adaylar için bazı şartlar belirledi.

Elektrik & Elektronik,Beyaz Eşyalar sektöründe çalışmalarını sürdüren firma, farklı illerde bulunan şubelerin açık personel kadrolarında görev yapmak üzere belirli şartlara sahip çok sayıda personel alımı yapılacak.

ALINACAK PERSONEL:

Kalıphane Mühendisi, ARGE Makine Mühendisi, Kalite Güvence Mühendisi, Mağaza Sorumlusu, Bakım Müdürü, Pazarlama Uzmanı, Elektrik Elektronik Mühendisi, Otomasyon Proje Mühendisi, Muhasebe Uzmanı, Yurtdışı Satış Uzmanı, Satış Destek Elemanı (engelli), CRM Uzmanı, Ürün Sorumlusu, SAP Uzmanı, Müşteri Temsilcisi ve farklı pozisyonlarda toplamda 84 personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak (pozisyonlara göre değişiyor), Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Herhangi bir sağlık problemi olmayan, İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip, MS Office programlarına hakim olmak, Problem çözebilme ve koordinasyon yetkinliklerine sahip, düzenli, hızlı ve analitik çalışma becerisine sahip personel alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK BAZI İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya, Bursa, Bodrum, Muğla, Mersin, Eskişehir, Mersin, Edirne, Kırklareli, Budur, Düzce, Çorum, Afyon, Ordu, Rize, Çanakkale, Manisa, Balıkesir olmak üzere Türkiye genelinden personel alımı yapılacak.

VESTEL Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/vestel-a-s-is-ilanlari-c1115-p1249/#tblFirmaIlanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir