Vakıfbank Memur Personel Eleman Alımı 2014

Vakıfbank Memur Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Vakıfbank’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Vakıfbank Memur Personel Eleman Alımı 2014

Vakıfbank Memur Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Vakıfbank’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Vakıfbank Memur Personel Eleman Alımı yapıyor. Sizde Vakıfbank’ta çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? Vakıfbanki’ta işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank’ın Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

 

VakıfBank’lı Olmak

VakıfBank, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.

VakıfBank personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank’lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

VakıfBank’ta Kariyer Fırsatları

VakıfBank’ ta, çalışma hayatınıza aşağıdaki unvanlarda görev alarak başlamanız mümkündür:

1. Memur

2. Uzman / Mali analist yardımcısı

3. Müfettiş yardımcısı

VakıfBank’ta kariyer yolunuz

Bankamızda, kariyer yolunuz müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı, mali analist yardımcısı ve memurluktan başlayarak genel müdürlük pozisyonuna kadar uzanmaktadır.

Kariyer yollarındaki ilerleme sınav, kıdem ve performans esasına dayanır.
Vakıfbank Memur Personel Eleman Alımı ilanlarımızı, gazetelerden ve/veya web sitemizden takip ederek, iş imkanlarımız ve işe başvuru koşullarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir