Vakıf Emeklilik Türkiye Geneli Personel Alımı

08 Ekim 2015 Perşembe, 14:59

Vakıf Emeklilik Vakıfbank bünyesinde kurulmuş olan bir kuruluş olmakla birlikte yeni yayınladığı ilan ile alım yapacağını açıklamıştır.

Vakıf Emeklilik Vakıfbank bünyesinde kurulmuş olan bir kuruluş olmakla birlikte yeni yayınladığı ilan ile alım yapacağını açıklamıştır. Özellikle alımlarına dikkat eden ve genelde profesyonel kişileri yani işinde iyi olan kişileri işe almak isteyen Vakıf Emeklilik Türkiye genelinde bir alım yapacaktır. Türkiye genelinde 50’den fazla ilde alım yapacak olan Vakıf Emeklilik, personel alımı yapacağını duyurmuştur.

Vakıf Emeklilik Türkiye geneli personel alımı kaç kişi ile yapılacak diye baktığımız zaman herhangi bir rakam verilmemiştir. Vakıf Emeklilik bu alımlarında tecrübe veya tecrübesiz kişileri alacağını açıklamıştır. Yani bu sektörde ister tecrübeniz olsun veya olmasın bu işte çalışabilirsiniz.

Vakıf Emeklilik Türkiye geneli personel alımı hangi şartlarla yapılacak diye baktığımız zamanda karşımıza şunlar çıkmaktadır.

– 4 yıllık üniversite bitirmiş olmak,
– Tercihen deneyimli,
– 35 yaşını aşmamış,
– MS Office uygulamalarını kullanabilen,
– Çalışma odaklı,
– İkna kabiliyeti yüksek,
– Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecil ettirmiş kişiler alınacaktır.

Vakıf Emeklilik Türkiye geneli personel alımı bu şartlarla yapılacak olup, bunların haricinde herhangi bir şart bulunmamaktadır. Eğer sizlerde bu şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız, bu ilana başvuruda bulunabilir ve Türkiye’nin birçok noktasında veya kendi ilinizde çalışabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz ilana ait daha fazla bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak isterseniz de aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/vakif-emeklilik-a-s/bireysel-emeklilik-danismani-is-ilani-i1368090/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.